TOP 10 POHOVEK PRO RODINU

TOP 10 POHOVEK PRO RODINU

Při koupi pohovky pro rodinný dům je třeba vzít v úvahu hodně. Nejde jen o to, jak vypadá – musí také praktická a mít určitou funkčnost. S tolika věcmi, na které je třeba myslet, je zde deset nejlepších pohovek pro rodiny s dětmi, které vám pomohou při řešení toho, co by mohlo fungovat právě pro vás.

1. Kožená rohová pohovka

Pokud potřebujete maximalizovat prostor, vždy stojí za zvážení rohová pohovka. A pokud jde o materiál, kůže je ideální, když jsou v okolí děti, teenageři, dospělí a domácí mazlíčci! Stylová a pohodlná volba, to je kožená rohová pohovka, která se snadno čistí, je odolná a nadčasová.

2. Pohovka se 4 místy

Máte-li velký obývací pokoj, pak 4-místná pohovka by mohla splnit všechna vaše kritéria. Skvělé pro celou rodinu a skvělé pro relaxaci, když jste jen vy dva, pohovky této velikosti poskytují skutečný komfort.

TOP 10 POHOVEK PRO RODINU

3. Pohovka se sklonitelnou opěrkou

Děti (a dospělí) nemilují nic jiného než si lehnout a dívat se na film v neděli odpoledne a na to není lepší pohovka než pohovka se sklonitelnou opěrkou. K dispozici v široké škále tkanin a velikostí, od menších křesel až po tři sedačky a rohová křesla, jsou tyto sedačky stejně stylové, jako pohodlné.

4. Modulární pohovka

S rodinným životem je často zapotřebí flexibilita a právě to nabízí modulární pohovka vyrobená na zakázku Darlingsem z Chelsea. Ať už potřebujete tvar ve tvaru písmene L, ve tvaru písmene U, křeslo s rozkládací pohovkou nebo rozkládací pohovkou, modulární pohovka to zvládne všechno! Modulární pohovky se přizpůsobí vašemu životnímu stylu, což z nich činí ideální volbu pro rostoucí rodinu.

5. Látková pohovka

Kožené rohové pohovky nejsou pro každého, proto je stejně populární volbou i tkanina. Textilní rohová pohovka nabízí velkou úroveň komfortu a možnost opravdu se natáhnout. K dispozici je široká škála barev a vzorů – pokud jde o výběr sedaček pro rodinu, vždy se doporučují tmavší odstíny!

6. Pohovka se třemi sedačkami

Třísedadlová pohovka poskytuje dostatek prostoru a pohodlí. Je k dispozici v široké škále stylů a materiálů a dokonale se vejde do vybraného designu a poskytne dostatek prostoru pro celou rodinu k sezení.

TOP 10 POHOVEK PRO RODINU

7. Pohovka s lenoškou

Pohovka s lenoškou, která nabízí podobné množství prostoru jako rohová pohovka, je skvělou volbou pro rodinný dům. Jediné, co byste mohli potřebovat, je recept, jak zastavit hádky o tom, kdo dostane extra místnost na nohy!

8. Rozkládací pohovka

Tu si zvolte, pokud se praktičnost stane primárním kritériem vašeho rozhodování při sestavování rodinného domu. Úložiště je klíčové, protože každý kus nábytku dělá svou práci na nejvyšší úrovni – rozkládací pohovka vyhrává v tomto oddělení na plné čáře, zejména pokud nemáte luxus náhradních pokojů, které svým hostům nabízejí.

9. Pohovka s úložným prostorem

Skoro to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda – ale existuje pohovka s úložným prostorem. Pokud se chcete podívat na způsoby, jak zvýšit objem úložného prostoru ve vaší domácnosti, pak by to mohla být ideální volba, která nabízí prostor, styl a pohodlí v jednom.

10. Vzorovaná pohovka

Tam, kde jsou děti, bývají skvrny – zatímco účinné čištění všech rozlití obvykle způsobí trik, výběr vzorované pohovky může pomoci skrýt odolnější skvrny. Pokud se obáváte potenciálních rozlití, můžete také použít tmavší barevnou pohovku, například šedou barvu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *