TŘI DŮVODY, PROČ JE KOŽENÁ POHOVKA TAK PRAKTICKÁ

TŘI DŮVODY, PROČ JE KOŽENÁ POHOVKA TAK PRAKTICKÁ

Pokud procházíte procesem nákupu nové pohovky, je velmi pravděpodobné, že jste si sestavili seznam atributů, které chcete, aby vaše pohovka měla, a to s ohledem na prostor, do kterého ji kupujete, a na ostatní dekorace ve vašem obývacím pokoji.

Sedačky bývají skutečným kontaktním místem v místnosti a kvalitní pohovka bývá skutečnou investicí, takže rozhodnutí o koupi sedačky rozhodně nelze brát na lehkou váhu.

Jedním z faktorů, nad kterým stojí za to strávit nějaký čas přemýšlením, je praktičnost vaší potenciální pohovky. Dále je to odolnost, například jak snadně se čístí. V neposlední řadě je pochopitelně důležitý vzhled.

TŘI DŮVODY, PROČ JE KOŽENÁ POHOVKA TAK PRAKTICKÁ

Pokud si nejste jisti, zda si vybrat koženou pohovku nebo látkovou pohovku, jsou zde tři důvody, proč je kožená pohovka tak praktická, což může ovlivnit váš rozhodovací proces!

1. Odolnost kožené pohovky

Koupě kvalitní kožené pohovky je velkou investicí a s takovou investicí přichází vědomí, že kožená pohovka je postavena tak, aby obstála v testu časem. Kožené pohovky mají tendenci si udržovat svůj tvar déle než látkové pohovky. A pokud se o ně správně staráme, není důvod, aby vaše kožená pohovka nevydržela několik desetiletí.

2. Údržba kožené pohovky

Pokud plánujete ponechat si svou pohovku po dlouhou dobu. Je dobré vědět, že kožená pohovka je jednou z nejjednodušších pohovek na údržbu.

Pokud hledáte pohovku pro domácí mazlíčky, řešením by mohla být kožená pohovka – kůže neabsorbuje prach stejným způsobem jako látka, takže je hypoalergenní. A pokud se snažíte zjistit, jaká je nejlepší pohovka pro děti, opět kožená pohovka splní většinu potřebných atributů! Veškeré rozlité nečistoty lze snadno otřít vlhkým hadříkem. Je také odolnější vůči poškrábání.

TŘI DŮVODY, PROČ JE KOŽENÁ POHOVKA TAK PRAKTICKÁ

3. Styl a pohodlí

Zatímco mnoho stylů je v módě jen po určitou dobu, kožené pohovky se osvědčily jako nadčasové. A bez problémů se hodí do jakéhokoli obýváku se správným příslušenstvím.

Pokud jde o velikost, nejsou nijak omezující. K dispozici je celá řada kožených rohových pohovek pro ty, kteří hledají větší pohovku, jakož i pohovky se třemi a dvěma sedadly.

Existuje také velké množství typů a stylů, ať už hledáte moderní, tradiční nebo rustikálnější styl. Vždy se najde nějaká kožená pohovka, která bude odpovídat vašim vizuálním preferencím.

Posledním faktorem je pohodlí – ačkoliv je důležité, aby vaše pohovka byla esteticky příjemná, ještě důležitější je, aby byla pohodlná. Kožené pohovky jsou známé tím, že si zachovají svůj tvar. Také díky tomu nabízí skutečnou úroveň pohodlí, ale stojí za to mít na paměti, že sedačka muže být v zimě malinko chladná a vlétě naopak rozpálená.

To lze snadno napravit dekou, polštáři a správnou úrovní vytápění – ale je vhodné si vyzkoušet sezení na pohovce, ještě předtím než se rozhodnete, že je to ta pravá.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *